O nás

Naša spoločnosť bola založená v roku 2016 za účelom poskytovania služieb v oblasti prepravy tovaru rôzneho druhu. Zabezpečujeme vnútroštátne aj medzinárodné prepravy v rámci EÚ i mimo štátov EÚ. Preprava stavebného materiálu, všetkého druhu.

Flexibilita

V tejto dobe je flexibilita a schopnosť riešiť nečakané situácie potrebná viac ako kedykoľvek predtým. Vďaka vlastným vozidlám a špeciálne vyškoleným zamestnancom dokážeme zvládnuť aj tie najnáročnejšie situácie.

Držíme krok

Nepretržité vzdelávanie a uplatňovanie moderných technológií je v logistike veľmi dôležité. Aj preto neustále vynovujeme vozový park a dbáme na kvalitné vzdelávanie našich zamestnancov.

Kvalita overená certifikátmi

Kvalita našej firmy je overená aj akreditovaným certifikačnými organizáciami. Vlastníme moderné certifikáty ISO 9001 a patríme do Zväzu logistiky a zasielateľstva SR. Je pre nás nesmierne dôležité, aby sme sa neustále zlepšovali a spĺňali najvyššie svetové štandardy.

Spolupracujeme

Ewals Cargo Care
Schmitz Cargobull
Yamaha
Kuehne Nagel
Dachser

Jarek Toptrans

Profesionáli
v preprave

V prípade záujmu o spoluprácu nás neváhajte kontaktovať telefonicky, emailom alebo pomocou kontaktného formulára. Naši zamestnanci sú vám neustále k dispozícií pripravený plniť aj tie najnáročnejšie úlohy.

+421 919 395 649

auto@jarektoptrans.sk